На сьогоднішній день, в світі цивілізації і техногенного розквіту, відомі найбільш сучасні та ефективні методи лікування карієсу зубів. Лікуванням карієсу займаються лікарі стоматологи, як в приватних стоматологічних клініках, так і в державних поліклініках, іноді таке лікування проводять з використанням місцевої анестезії.

Як відзначають стоматологи, карієс можна вилікувати, дотримуючись грамотного підходу та враховуючи всі супутні фактори, а також індивідуальні особливості кожного пацієнта. Наприклад, існує досить значуща відмінність між лікуванням карієсу молочних зубів і постійних. Також під час проведення лікування, лікар стоматолог, повинен враховувати форму карієсу - поверхневий карієс, глибокий карієс.

Лікування поверхневого карієсу протікає легше з мінімальними руйнуваннями зубної емалі, а ось при лікуванні глибокого карієсу необхідно враховувати можливі ускладнення самого каріозного процесу у вигляді пульпіту і ін. На сьогоднішній день відомі два види лікування карієсу - це консервативне лікування і лікування методом препарування твердих тканин. Консервативне лікування проводиться без використання всіма відомої стоматологічної бормашини і найчастіше використовується у дітей, наприклад, сріблення зубів.

При лікуванні постійних зубів, тобто у дітей після 10-12 років, використовують метод лікування з використанням бормашини. Лікар стоматолог препарує уражені ділянки зуба в області каріозної порожнини, обробляє після цього спеціальними антисептичними розчинами, а потім переходить до пломбування порожнини. Після того, коли зуб запломбований, потрібно фінішна обробка пломби з урахуванням прикусу даного пацієнта.

Ціни

Встановлення стекловолоконного штифта   від 800 грн
Пломба фотополімерна  від 1000 грн
Пломба склоіономерна  від 900 грн
Художня реставрація  від 2000 грн