Ортодонтія - розділ стоматології, що займається вивченням етіології, діагностики, методів профілактики і лікування зубо-щелепних аномалій. Переважним об'єктом втручань в ортодонтії є жувально-мовний апарат дітей і підлітків.

Ортодонтія - це конструктор вашого прикусу, практична модель ідеального здорового стану, при якій досягається фізіологічний баланс норми (тези Райтера Д.В.).

Однак слід зазначити, що у дітей поле діяльності ортодонтології виходить за межі лицьового скелету і безпосередньо порожнини рота. Предметом розгляду ортодонтії є порушення, що виникають в процесі формування жувальної-мовного апарату. Ортодонтія не займається деформаціями, тобто ушкодженнями, що виникли в результаті травми або хвороби, коректуючи тільки аномалії розвитку, наприклад, генетично обумовлені дефекти. Корекцією деформацій займається ортопедична стоматологія.

Доросла ортодонтія займається деформаціями, що виникли в результаті втрати зубів, вікових змін і захворювань пародонту. Сучасна стоматологія часто не може надати кваліфіковану допомогу без ортодонтичної підготовки.

Ціни

Металева брекет система (на 1 щелепу)  9000 грн
Керамічна брекет система  25000 грн
Знімний ортодонтичний апарат (пластинка)  4000 грн
Плановий ортодонтичний прийом 600 грн